Specjalista ds. Sprzedaży - Rynek Gazów Medycznych (czas określony)

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży na podległym terenie w zakresie naszej oferty produktowej (woj. małopolskie, podkarpackie, częściowo lubelskie)

  • Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami

  • Aktywne wizyty w placówkach medycznych Praca w środowisku szpitalnym jak również wśród prywatnych placówek medycznych i laboratoryjnych

  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert zgodnie z polityką i standardami firmy

  • Prowadzenie regularnych szkoleń dla personelu medycznego w zakresie oferowanych produktów

  • Badanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych produktów

  • Przygotowywanie ofert dla klientów oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Budowanie relacji z klientami zewnętrznymi

  • Dobra współpraca z innymi działami Firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zdobyte w pracy na stanowisku handlowym w obszarze sprzedaży, najchętniej dla podmiotów medycznych lub innych podmiotów przetargowych

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w relacjach biznesowych, prezentacjach i szkoleniach dla klientów

  • Umiejętności analityczne, skrupulatność i rzetelność w przygotowywaniu kalkulacji

  • Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych

  • Silna motywacja do systematycznej pracy w terenie i determinacja w działaniu

  • Postawa proaktywna i samodzielność w działaniu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (umowa czasowa 1 rok),

  • Wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy i motywującego systemu premiowego,

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy) oraz kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających,

  • Możliwość wspierania dodatkowych inicjatyw organizowanych przez dedykowane zespoły projektowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • atrakcyjna premia

  • system kafeteryjny (MyBenefit)

  • dofinansowanie do wakacji

  • możliwość zakupu akcji firmy

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 75 krajach i zatrudniamy około 66 400 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy