Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży (rynek niemiecki)

C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o.

  • Jaworzyńska 293, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Jaworzyńska 293

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie regionalnych kierowników sprzedaży w procesie ofertowania

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Weryfikacja merytoryczna przychodzących zleceń oraz nadzór nad ich realizacją

  • Bieżący kontakt telefoniczny, mailowy z kontrahentami i klientami końcowymi w Niemczech oraz innych krajach europejskich

  • Wyjaśnianie otwartych płatności, rozpatrywanie reklamacji klientów

  • Udział w targach

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży lub obsłudze klienta

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)

  • Dobra znajomość MS Office

  • Wysoki poziom organizacji, komunikacji i asertywności

  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość standardu danych OFML

To oferujemy

  • Systematyczne i praktyczne szkolenie

  • Zróżnicowane zadania w przyjaznym, sympatycznym i kompetentnym zespole

  • Zarządzanie oparte na wartościach, płaska hierarchia

  • Klimat przyjazny rodzinie

  • Niekorporacyjna atmosfera pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

Prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim

„Bądź najważniejszym i najpotężniejszym źródłem sukcesu" to motto, które kształtuje nasze codzienne działania C+P.

Wierzymy, że ten cel możemy osiągnąć tylko z pomocą odpowiednich ludzi.

Nie czekaj! Stań się częścią naszego zespołu!

Jakość i kompetencje od 1925 roku.

C + P tradycyjnie stawia na pierwszym miejscu potrzeby ludzi i nic się w tym względzie nie zmieni. Dlatego nasze pierwsze spojrzenie jest zawsze zgodne z celami i życzeniami projektu.

Taka postawa spowodowała, że staliśmy się jednym z wiodących europejskich producentów elementów wyposażenia wnętrz. Oczywiście ciągła gotowość do innowacji jest tak samo ważna jak inwestycje i produkty rynkowe. Od 1925 ta misja uczyniła z nas lidera jakości i kompetencji.

Przewiń do profilu firmy