Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży – Rynek niemiecki

Charlie Works Sp. z o.o.

14 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Firmy z branży logistycznej działającej w Polsce i Europie zatrudniającej około 450 pracowników.

Wyróżniającej się tym, że:

• Zmiany i rozwój dzieją się szybciej niż w korpo

• Cenimy Twoją inicjatywę, ponieważ jako średniej wielkości firma możemy szybciej wdrażać zmiany

• Zachowujemy zdrowy dystans – aktywnie działamy na Instagram i Tik Toku.

• Spędzamy razem czas także po pracy, integracja jest dla Nas ważna

• Cenimy zaangażowanie bardziej niż sztywny dress-code

Twój zakres obowiązków

  • Praca w dynamicznym środowisku biznesowym

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Niemiec

  • Aktywny udział w kluczowych projektach firmy

  • Docieranie do nowych kontrahentów na terenie Niemiec i poznawanie ich potrzeb

  • Współtworzenie rozwiązań logistycznych, odpowiadającym tym potrzebom

  • Podróże służbowe i kontakt F2F z klientami

  • Wspólne wypracowywanie silnej pozycji na rynku, cieszenie się kolejnymi zadowolonymi Klientami

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych

  • Udział w najważniejszych targach, spotkaniach oraz konferencjach

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość rynku logistycznego oraz branży transportowej i/lub spedycyjnej

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny

  • Nieszablonowe myślenie oraz gotowość do podejmowania działań i udział w ich realizacji

  • Doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu negocjacji biznesowych

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętności generowania skutecznych rozwiązań

  • Wysoki poziom koncentracji na osiąganiu zamierzonych wyników

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Udział w kluczowych projektach firmy - realny wpływ na rozwój firmy w zakresie transportu intermodalnego i drogowego

  • Stabilne zatrudnienie

  • Elastyczność co do miejsca wykonywania pracy - praca zdalna/hybrydowa/stacjonarna w zależności od miejsca zamieszkania, (siedziba firmy mieści się w Kostrzynie k. Poznania)

  • System premiowy - uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

  • Praca w zgranym zespole i super atmosferę

  • Dużą samodzielność i niezbędne wsparcie zespołu i przełożonego w realizacji celów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy agencją rekrutacyjną Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705), w której liczy się dobra atmosfera, szacunek i współpraca. Realizujemy projekty wspierając klientów w Polsce poprzez dostarczanie dopasowanych pracowników.

Przewiń do profilu firmy