Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży (rynek zagraniczny)

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozbudowa portfela klientów B2B

  • Bezpośrednia współpraca z klientami zlokalizowanymi na różnych kontynentach

  • Prowadzenie całego procesu sprzedażowego (pozyskanie kontaktu, negocjacje, obsługa klienta)

  • Budowanie pozycji i wizerunku marki na rynku

  • Współtworzenie strategii sprzedaży oraz jej realizacja

  • Tworzenie analiz rynku i monitorowanie działań konkurencji

  • Przedstawianie rekomendacji działań zmierzających do poszerzenia współpracy z poszczególnymi klientami

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w segmencie B2B

  • Preferowane osoby z doświadczeniem w branży kosmetycznej

  • Rozbudowane umiejętności negocjacyjne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)

  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych

  • Doświadczenie we współtworzeniu strategii sprzedaży

  • Samodzielność w codziennej pracy

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz ponadprzeciętne umiejętności komunikowania się

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia, dostosowaną do preferencji Kandydata

  • Wynagrodzenie podstawowe rozbudowane o atrakcyjny system premiowy

  • Dynamiczną i bardzo ciekawą pracę pozwalającą na częste wyjazdy zagraniczne

  • Samochód służbowy- także do prywatnego użytku

  • Możliwość współtworzenia strategii oraz zasad sprzedaży

Pracuj.pl dla Firm

Rekrutacje realizujemy dla firmy Parfum Company

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.