Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży (rynki afrykańskie)

PRONAR Sp. z o.o.O firmie

PRONAR Sp. z o.o.

Mickiewicza 101A

Narew (pow. hajnowski)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie sieci sprzedaży na powierzonym rynku (Afryka),

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych,

  • negocjowanie warunków i zawieranie umów,

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem,

  • zagraniczne podróże służbowe ( Afryka)

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (warunek konieczny) . Dodatkowo znajomość jęz. francuskiego będzie dużym atutem,

  • doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klienta B2B,

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży (dodatkowym atutem będzie branża techniczna/ maszyny ),

  • praktyczna znajomości technik sprzedaży i negocjacji,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do odbywania podróży służbowych (Afryka),

  • znajomość rynków afrykańskich i tamtejszej kultury biznesu będzie dodatkowym atutem.

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • premię uzależnioną od wyników,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pakiet szkoleń na start,

  • pracę w gronie ambitnych specjalistów,

Osoba, która obejmie to stanowisko będzie odpowiadać za aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym obszarze oraz dobór rozwiązań i doradztwo techniczne w zakresie maszyn recyklingowych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy