Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży (rynki zagraniczne, rynek polski)

"RAPA" S. Międlar, W. i I. Szymańscy sp. j.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Samodzielna obsługa procesu sprzedażowego i posprzedażowego, polegającą na:

• pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych,

• budowaniu i utrzymywaniu długoterminowych relacji z klientami polskimi i zagranicznymi,

• przygotowaniu ofert,

• doradztwie w zakresie wyboru produktów,

• prowadzeniu negocjacji,

• przyjmowaniu zamówień od klientów,

• przekazywaniu zamówień do działu produkcji,

• prowadzeniu działań okołosprzedażowych, w szczególności polegających na:

o wystawianiu niezbędnych dokumentów magazynowych i sprzedażowych,

o kontakcie z klientem w sprawach płatności, transportów,

o komunikacji z działem produkcji ws. ewentualnych zmian w szczegółach zamówienia, np. wyposażenia sprzętu czy daty wyjazdu;

Analiza potrzeb klientów, wartości sprzedaży, zbieranie informacji zwrotnej o produktach, współpraca z działem marketingu w ww. zakresie.

Okazjonalne wyjazdy polskie i zagraniczne w związku z wizytami u klientów, targami i innymi eventami branżowymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą B2B

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa

  • Swoboda w przyswajaniu informacji technicznych

  • Umiejętność logicznego myślenia i aktywnego słuchania

  • Umiejętność analizy i syntezy danych

  • Umiejętność klaryfikowania istoty problemu

  • Swoboda wypowiedzi i nawiązywania relacji

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość drugiego języka obcego na poziomie B2 będzie dodatkowym atutem

  • Nastawienie na działanie, a nie narzekanie :)

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • System premiowy połączony z wynikami sprzedaży

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji

  • Samodzielne stanowisko pracy, na którym będziesz miała/miał wypływ na rozwój firmy

  • Przyjazna atmosfera, niekorporacyjny klimat, który tworzymy my sami

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego w okresie próbnym

  • Odpowiednie narzędzia do realizacji zadań

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

Chłodnictwem zainspirował nas nasz tata. Opowiadał zawsze z pasją o swoim zawodzie.

Czuł dużą odpowiedzialność tworząc swoją pierwszą ladę chłodniczą, ponieważ chciał,

by była ona wykonana z jak najlepszych produktów i służyła długie lata.

W swoim fachu zawsze podkreślał nam, że w biznesie, w relacjach z pracownikami i klientami, najważniejsze są: szczerość, otwartość i szacunek do drugiego człowieka.

Swoją mądrością, wzbudził w nas ciekawość świata, zainspirował do działania i dalszego rozwoju.

Dzisiaj, po 25 latach, my i nasz kilkudziesięcioosobowy zespół tworzymy dla naszych klientów produkty,

w oparciu o nasze wartości.

Czym się zajmujemy?

Ułatwiamy życie ludziom, którzy w swojej branży potrzebują urządzeń chłodniczych.

Od pomysłu klienta, po gotowe rozwiązanie. Wspólnie, budujemy nową rzeczywistość w świecie chłodnictwa. Projektujemy, prototypujemy i produkujemy dla sklepów spożywczych, gastronomii, cukierni, piekarni, farmacji oraz kwiaciarni.

Przewiń do profilu firmy