Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży - rynki zagraniczne

EDBAK Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonego planu sprzedaży – sprzedaż produktów na rynkach zagranicznych DACH

  • Analiza rynku pod kątem nowych możliwości sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Utrzymywanie bezpośrednich kontaktów handlowych z klientami

  • Prowadzenie korespondencji handlowej, przygotowywanie ofert i kalkulacji handlowych, negocjacje handlowe, wizyty handlowe u partnerów

  • Poszukiwanie i rekomendowanie najlepszych rozwiązań w zakresie polityki sprzedażowej

  • Udział w targach i konferencjach branżowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B - 2 lata

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej, metalowej – będzie mile widziane

  • Samodzielność oraz konsekwencja w działaniu

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Wykształcenie techniczne – będzie dodatkowym atutem

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie pensja zasadnicza oraz prowizja od sprzedaży

Edbak Sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem wysokiej jakości profesjonalnych systemów mocowań do ekranów LED/LCD, projektorów, wózków konferencyjnych oraz rozwiązań dla branż Digital Signage, IT oraz AV.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty