Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i doradztwo techniczne dla obecnych klientów firmy- głównie w zakresie serwisu urządzeń oczyszczających powietrze

  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów z branży przemysłowej na terenie całego kraju

  • We współpracy z wewnętrznymi działami firmy, badanie potrzeb klientów, tworzenie ofert oraz negocjacje warunków współpracy

  • Raportowanie codziennych działań związanych z obsługą klientów

  • Bieżąca analiza rynku i działań konkurencji – stałe monitorowanie zmian prawnych w zakresie ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie sprzedażowe w branży technicznej

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Gotowość do wyjazdów w celu rozwijania współpracy z klientami

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności sprzedażowe i rozwijania relacji z klientami

  • Dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat.B

Mile widziane

  • doświadczenie w branży HVAC, systemach oczyszczania powietrza, działach utrzymania ruchu

  • znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

  • Umowę o pracę i zatrudnienie w stabilnej polskiej firmie

  • Samochód służbowy (także do użytku prywatnego)

  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy i możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Ciekawe szkolenia produktowe

  • Atrakcyjne benefity typu dofinansowanie wypoczynku czy karta sportowa

  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)

  • Elastyczny czas pracy (zadaniowy)

Pracuj.pl dla Firm

Dla naszego klienta, firmy Otto Engineering, która jest liderem w branży oczyszczania powietrza, systemów klimatyzacji i wentylacji przemysłowej, instalacji grzewczych, chłodniczych oraz specjalistycznych na potrzeby przemysłu.

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.