Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

BBA Transport System Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

3 500–7 000
brutto / mies.
  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez działania prospectingowe (cold call, cold mail, etc.);
  • Opracowywanie koncepcji realizacji zleceń spedycji morskiej, kolejowej, lotniczej i drogowej;
  • Współpraca z agentami spedycyjnymi na całym świecie;
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert spedycji i koncepcji realizacji;
  • Wdrażanie klientów do dalszej obsługi wg ustalonych procedur;
  • Współpraca ze spedytorami w ramach realizowanych zleceń spedycji;
  • Współpraca z działami Spedycji, Marketingu oraz Administracji.

Nasze wymagania

  • NIE MUSISZ mieć dużego doświadczenia w branży spedycyjnej lub sprzedaży, choć na pewno będzie to dodatkowy atut. Jesteśmy gotowi wszystkiego nauczyć od podstaw.
  • Za to bardzo ważne są za to dla nas następujące cechy:
  • Odwaga i pewność siebie;
  • Szybkość działania;
  • Systematyczność;
  • Cierpliwość;
  • Komunikatywność;
  • Zaangażowanie;
  • Język angielski – głównie w komunikacji pisanej.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe (3500 – 7000 zł brutto) i premiowe;
  • Gruntowne szkolenie w zakresie transportu drogowego, morskiego, lotniczego i kolejowego;
  • Poznasz od podstaw wszystkie gałęzie transportu (ROAD, SEA, RAIL, AIR);
  • Poznasz specjalistów spedycji ze wszystkich stron świata, ale głównie krajów napędzających globalną gospodarkę (Chiny, USA, UE, Kanada, Japonia, Indie, Meksyk, Brazylia);
  • Będziesz pracował pod okiem doświadczonego managera;
  • Otworzysz sobie drogę kariery (niezależnie od firmy) na stanowiskach: lidera działu sprzedaży, spedytora drogowego, morskiego, lotniczego lub kolejowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • świętowanie urodzin
  • dofinansowanie do platformy streamingowej
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

PRACUJĄC Z NAMI MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • Świetną atmosferę;
  • Ścieżki kariery i rozwoju zawodowego;
  • Dużą samodzielność działania;
  • Prywatną opiekę zdrowotną (z możliwością objęcia rodziny);
  • Dostęp do Netflixa i dofinansowanie kart Multisport;
  • Udział w szkoleniach, targach i konferencjach;
  • Świętowanie sukcesów;
  • Firmowe wyjazdy integracyjne;
  • Wsparcie zespołu i kadry managerskiej;
  • Nieograniczony dostęp do kawy;

ZESPÓŁ DO KTÓREGO DOŁĄCZYSZ BĘDZIE PRACOWAŁ W OPARCIU O:

  • Ponad 22 letnie doświadczenie BBA Transport System jako operatora logistycznego;
  • Nowoczesne metody doradztwa w sprzedaży B2B;
  • Wspierające działania marketingowe;
  • Najnowsze narzędzia IT.

BBA Transport System Sp. z o.o. Sp.k.

BBA Transport System, spedycja międzynarodowa świadcząca usługi logistyczne w gałęziach transportu drogowego, morskiego, lotniczego, kolejowego, Project Cargo, ponadgabarytowego, o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej opinii wśród Klientów i Partnerów na rynku transportowym, realizująca politykę jakości wg norm ISO 9001:2015, a także GDP (Good Distribution Practices), członek globalnej sieci logistycznej WCA

Specjalista ds. Sprzedaży, Rzeszów