Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

SPOTBROWSER sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Prezentacja produktu

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta

  • Kontakt z klientami

  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych (online)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów

  • Pozytywne nastawienia

  • Znajomości obsługi komputera i Internetu

  • Wykształcenie min. Średnie

  • Zdolności komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowy atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz prowizji od wyników sprzedaży

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pozytywną atmosferę pracy

  • Udział w dynamicznym rozwoju firmy

O nas

Spotbrowser.com to najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia wirtualnych spacerów. Dedykowany jest dla branży nieruchomości. Uznany za jeden z najbardziej perspektywicznych produktów technologicznych w Polsce.

Zrób kolejny krok w swojej karierze i zacznij wspólnie z nami zmieniać branżę nieruchomości rozpowszechniając niezwykle użyteczne narzędzie online, które usprawnia proces obsługi klienta branży nieruchomości.