Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

ART - ABAŻUR K. Kromczyński i Wspólnicy Sp.j.

4 0007 000 brutto / mies.
  • Sady (pow. poznański)

    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów.

  • Utrzymywanie poziomu sprzedaży u aktualnych klientów.

  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

  • Realizacja planów sprzedaży.

  • Profesjonalna obsługa klienta.

  • Analiza zamówień i wdrażanie ich do cyklu produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i kontakcie z klientami.

  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość systemu MS Office.

  • Mile widziane doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.

  • Kursy językowe.

  • Możliwość wyjazdów służbowych na terenie Polski.

  • Premie uzależnione od wysokości obrotów.

O nas

Art-Abażur to polska firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży lamp i abażurów. Posiadamy klientów na terenie Polski i Europy. Działamy w Poznaniu od 1958r.