Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży (Sales Executive)

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja indywidualnych budżetów sprzedażowych,
  • Proaktywne rozwijanie sprzedaży u klientów istniejących poprzez oferowanie rozwiązań logistycznych dostosowanych do ich potrzeb,
  • Proaktywny rozwój sprzedaży cross-sellingowej,
  • Budowanie oraz utrzymanie relacji handlowych z istniejącymi klientami,
  • Organizacja i prowadzenie dedykowanych zespołów sprzedażowych (projektowych),
  • Sprzedaż inicjatyw produktowych oraz komercyjnych (w tym zmian cenników i tabel opłat),
  • Współodpowiedzialność wraz z Działem Tender Management za proces obsługi przetargów.
  • Bieżące wprowadzanie danych do systemów informatycznych,
  • Prowadzenie dokumentacji klientów,
  • Dzielenie się wiedzą, doświadczeniami i przykładami celem wypracowania wspólnych zespołowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży TSL i/lub sprzedaży,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność weryfikacji potrzeb klienta,
  • Umiejętność współpracy w zespole i nakierowanie na cel,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

To oferujemy

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia),
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Zielony Czas Pomagania, Świąteczny Czas Pomagania),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Specjalista ds. sprzedaży (Sales Executive), Katowice