Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży - Sales Manager

EWL S.AO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie realizacji budżetu sprzedaży usług HR (leasingu, outsourcingu pracowniczego, itp.) w dedykowanym regionie;
  • Badanie potrzeb Klientów oraz budowanie relacji;
  • Przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych i umów;
  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych i negocjacji;
  • Bliska współpraca z obszarem operacyjnym i rekrutacyjnym w zakresie realizacji umów;
  • Budowanie profesjonalnego wizerunku EWL poprzez zapewnienie wysokiej jakości obsługi i zadowolenia Klientów B2B.

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie w sprzedaży usług do przemysłu (np. odzież robocza, prace porządkowe, itp), ubezpieczeń, szkoleń;
  • Umiejętności negocjacyjne, wywierania wpływu i przekonywania;
  • Umiejętność budowania długotrwałych, partnerskich relacji biznesowych;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint);
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży pracy tymczasowej/outsourcingu na stanowisku sprzedażowym/operacyjnym;
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, jasny i bardzo motywujący system premiowania. Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon i samochód służbowy, z którego możesz korzystać do celów prywatnych.
  • Bardzo autonomiczne stanowisko i pełne wyzwań obowiązki;
  • Duże możliwości rozwoju (ścieżka managerska/międzynarodowa lub specjalistyczna);
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna i dofinansowanie karty MultiSport lub platforma kafeteryjna;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

W 2022 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2021 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Dołącz do najskuteczniejszego, zmotywowanego, rozwojowego i najlepszego teamu Sales HR w Polsce.

Wszystkie szczegóły o naszych usługach znajdziesz tutaj: https://ewl.com.pl/

Specjalista ds. Sprzedaży - Sales Manager, warmińsko-mazurskie