Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży samochodów

Moto Budrex Auto Sp. z o.o. Dealer marki Hyundai

Fordońska 185/187

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż samochodów oraz utrzymywanie partnerskich relacji z klientami,

  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klientów

  • realizacja celów ilościowych i jakościowych salonu w zakresie sprzedaży aut,

  • budowanie pozytywnego wizerunku salonu samochodowego na rynku lokalnym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. Średnie

  • min. rocznych sukcesów w pracy na podobnym stanowisku,

  • zainteresowanie branżą motoryzacyjną

  • wysokie zdolności interpersonalne

  • zaangażowanie, sumienność, rzetelność, komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy z komputerem ( Internet, Pakiet Ms Office )

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w wymiarze pełnego etatu,

  • Możliwość rozwoju w strukturze naszej organizacji,

  • Pracę w młodym przyjaznym i zaangażowanym zespole.