Ta oferta pracy jest nieaktualna od 286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów do Firm

  • Opole, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Vip Car działa na opolskim rynku motoryzacyjnym od 1992 roku. Jesteśmy autoryzowanym dealerem kilku marek samochodowych: Renault (1992), Dacia (od 2006), Nissan (od 2010) oraz Isuzu (od 2009). Świadczymy pełen zakres usług motoryzacyjnych, w tym: sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, usługi finansowe i ubezpieczenia oraz usługi Stacji Kontroli Pojazdów. Zatrudniamy ponad pięćdziesięciu pracowników, którzy mają możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez cykle szkoleń. Dysponujemy znakomitą infrastrukturą, dzięki której nasza praca jest łatwiejsza. Dołącz do nas!

    Miejsce pracy: Opole

    Zakres obowiązków:

    • obsługa klientów biznesowych w zakresie sprzedaży samochodów nowych osobowych i dostawczych,
    • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,
    • budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi dla firmy klientami,
    • współpraca z firmami modyfikującymi samochody użytkowe,
    • monitorowanie ogłoszeń dotyczących zamówień publicznych na dostawy samochodów,
    • przygotowywanie ofert na dostawy samochodów w ramach zamówień publicznych.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • zainteresowania branżą motoryzacyjną,
    • samodzielności i kreatywności,
    • wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów,
    • dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
    • zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej,
    • prawa jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • pracę w jednej z największych firm motoryzacyjnych na terenie województwa opolskiego,
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
    • bardzo dobre warunki pracy i niezbędne narzędzia,
    • profesjonalny cykl szkoleń,
    • możliwość rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz dokumenty, które mogą być pomocne w procesie rekrutacji np. dyplomy, certyfikaty, potwierdzenia odbytych szkoleń, świadectwa pracy itp. za pomocą przycisku APLIKUJ

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Vip Car Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu."