Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży samochodów dostawczych i osobowych linii PRO+ (Sprzedawca Flotowy)

AUTO SPEKTRUM Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych oraz realizacja ustalonych planów sprzedaży

  • Rozbudowa bazy danych Klientów Biznesowych

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i organizowanie spotkań z Klientami

  • Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych

  • Obsługa procesu sprzedaży wg. obowiązujących standardów i procedur

  • Budowanie i umacnianie kontaktów z obecnymi, jak i potencjalnymi Klientami

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marek poprzez udział w wydarzeniach branżowych, targach sprzedażowych oraz pełnienie roli eksperta w branży

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, umiejętność sprzedaży flotowej będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z Klientem

  • Dobra organizacja, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikacja

  • Zainteresowanie rozwojem zawodowym

  • Praktyczna znajomość MS Office, sprawne obsługiwanie komputera i poruszanie się w środowisku internetowym

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (będzie dodatkowym atutem)

  • Nastawienie na wysoką jakość swojej pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę o współpracę- w zależności od preferencji kandydata

  • Stabilną pracę w solidnej firmie z tradycjami

  • Bardzo miłą atmosferę pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa + premia od uzyskanych wyników

  • Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy

  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon komórkowy, komputer

  • Samochód do użytku w celach służbowych

Grupa Auto Spektrum - największy w Małopolsce i na Podkarpaciu Dealer marek Renault i Dacia, poszukuje do swojego Zespołu zlokalizowanego w Krakowie Bielanach osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży samochodów dostawczych i osobowych linii PRO+ (Sprzedawca Flotowy)

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku aplikuj z dopiskiem: Sprzedawca flotowy.