Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych Volkswagen

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Niciarniana 51/53

Łódź

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Krotoski – jeden z najbardziej renomowanych autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche i Volkswagen w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży
Samochodów Dostawczych Volkswagen

OPIS STANOWISKA:

  • sprzedaż samochodów dostawczych
  • aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. poprzez kontakt telefoniczny, Internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych np. eventach, targach)
  • doradztwo w zakresie dostępnych modeli oraz zabudów specjalistycznych
  • sprzedaż produktów finansowych (leasing, kredyt, wynajem)
  • dbałość o realizację najwyższych standardów jakościowych obsługi klienta
  • analiza trendów w branży motoryzacyjnej oraz działań konkurencji
  • przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i nowych klientów

NASZE OCZEKIWANIA:

  • znajomość branży motoryzacyjnej w segmencie samochodów dostawczych w sprzedaży indywidualnej oraz floty
  • doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B (będzie dodatkowym atutem)
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych
  • łatwość w przyswajaniu oraz przekazywaniu wiedzy technicznej, sumienność
  • zaangażowanie oraz chęć uczenia się
  • nastawienie na wynik, umiejętność organizowania sobie pracy
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami oraz członkami zespołu
  • czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • pracę w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole
  • indywidualny plan wdrożenia na stanowisko sprzedawcy, rozwój zawodowy dzięki szkoleniom wewnętrznym, możliwość uzyskania certyfikatu sprzedawcy
  • możliwość korzystania z pakietu benefitów pracowniczych – karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy