Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży samochodów

AUTO KELLER sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KELLER DEALER Z PASJĄ - Jesteśmy Autoryzowanym Salonem i Serwisem marek Hyundai, Renault i Dacia. Świadczymy kompleksowe usługi, rozpoczynając od sprzedaży samochodów, przez serwis, stację kontroli pojazdów, serwis blacharsko - lakierniczy, ubezpieczenia i komis samochodów używanych. W naszej firmie pracuje ponad 100 osób. Dążymy do tego, aby nasz zespół był pełen dobrej energii, wykazywał się kreatywnością i sprawnym działaniem. Jeśli te cechy opisują Ciebie - dołącz do nas! Zadbamy o Twój rozwój osobisty!

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami z wykorzystaniem narzędzi CRM,
  • Diagnoza potrzeb Klientów, zarządzanie procesem ofertowania, finalizację procesu sprzedaży (wykorzystywanie także dodatkowych usług: finasowanie (kredyty i leasingi), ubezpieczenia),
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i obsługa Klienta w salonie,
  • Obsługa Klientów w oparciu o najwyższe standardy,
  • Realizacja planu sprzedażowego.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku handlowym (preferowana sprzedaż, praca z klientem) - MINIMUM ROK doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności przygotowywania dokumentacji kredytowej/leasingowej,
  • Umiejętności planowania i organizowania pracy, systematyczności, nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami,
  • Orientacji na wyniki i osiągnięcia celów oraz wysoka motywacja do pracy,
  • Zaangażowania i nastawienia na realizację celów,
  • Aktywnego pozyskiwania Klientów,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Wysokiej motywacji do rozwoju i pracy,
  • Prawa jazdy kategorii B,
  • Obsługi pakietu Office.

Oferujemy:

  • ROZWÓJ OSOBISTY,
  • Pracę w zespole, w którym rozwój i pasja są nie tylko słowami,
  • Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia,
  • Umowę o pracę,
  • Czytelne, atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + system premiowy w oparciu o realizację celów).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne