Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

JLR Gdańsk Sp. z o.o.O firmie

JLR Gdańsk Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 241

Gdańsk

British Automotive Gdańsk
Autoryzowany Diler Jaguar Land Rover

w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje
osób do pracy w Gdańsku na stanowisku
(marki Jaguar i Land Rover)

OPIS STANOWISKA:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów zgodnie ze standardami marki
  • prowadzenie negocjacji oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • realizacja  indywidualnych celów sprzedażowych
  • raportowanie i rozliczanie operacji handlowych
  • dbanie o wizerunek salonu i marki

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (praca w salonie samochodowym będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość technik sprzedaży i zasad profesjonalnej obsługi Klienta w salonie oraz w terenie
  • umiejętności komunikacyjne
  • kreatywność oraz konsekwencja w dążeniu do realizacji celu
  • dobra prezencja i wysoka kultura osobista
  • umiejętność obsługi komputera i programów pakietu MS Office
  • systematyczność pracy w oparciu o program zarządzania kontaktami z Klientem CRM
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system szkoleń
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

CV prosimy wysyłać
klikając przycisk Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

Wysłanie dokumentów aplikacyjnych, jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez potencjalnego pracodawcę, tj. BRITISH AUTOMOTIVE GDAŃSK Sp. z o.o. ul. Waszyngtona 50, 03-910 Warszawa do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji.

W przypadku zainteresowania innymi procesami rekrutacyjnymi prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanej aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez BRITISH AUTOMOTIVE GDAŃSK Sp. z o.o. ul. Waszyngtona 50, 03-910 Warszawa. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz, że mam prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania, a także że zgodę mogę odwołać w każdym czasie.
Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy