Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Adamowscy Sp. z o.o.O firmie

4 500‐8 000 zł brutto / mies.
  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dołącz do naszego zespołu
Sprzedawaj samochody z nowoczesnymi technologiami

Grupa Adamowscy, autoryzowany koncesjoner marek Renault i Dacia, poszukuje najlepszych kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi i samodzielność w działaniu, chcesz mieć realny wpływ na wysokość swoich zarobków oraz kierunek rozwoju firmy, w której pracujesz – dołącz do nas!

Twoje zadania będą polegały na:

  • realizacji celów sprzedaży samochodów, akcesoriów oraz produktów finansowych
  • profesjonalnym badaniu potrzeb klienta
  • samodzielnym poszukiwaniu nowych klientów i szans sprzedażowych
  • systematycznym raportowaniu działań handlowych w systemie CRM
  • utrzymywaniu najlepszych relacji z klientami
  • dbaniu o najwyższą jakość obsługi i wizerunek firmy

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. średniego wykształcenia
  • chęci zdobywania nowych umiejętności i poszerzania wiedzy
  • inicjatywy, zaangażowania i proaktywności
  • znajomości produktów i branży motoryzacyjnej (mile widziane)
  • orientacji na realizację założonych celów
  • wysokiej kultury osobistej
  • prawa jazdy kat. B
  • pogody ducha

Chcemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja uzależniona od Twojego zaangażowania i wyników pracy)
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • indywidualny program szkoleń sprzedażowych i produktowych – wewnętrznych oraz organizowanych przez Renault Polska
  • samodzielność i realizację Twoich pomysłów
  • dobrą atmosferę, którą będziesz z nami tworzyć!
Aplikacje prosimy dostarczać za pomocą przycisku aplikuj w tytule z hasłem „SSN Grudziądz” lub osobiście w godzinach pracy salonu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy