Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych i używanych

Antoniak Auto Autoryzowany Dealer PeugeotO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż samochodów,

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

  • Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych,

  • Budowanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami,

  • Prowadzenie i aktualizowanie ewidencji klientów – terminowe dokumentowanie i rozliczanie prowadzonych negocjacji i operacji handlowych, analiza rynku,

  • Tworzenie dobrego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość branży motoryzacyjnej,

  • Dobra znajomość obsługi komputera,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Motywacja do pracy,

  • Komunikatywność, kreatywność,

  • Miła prezencja.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • Oferta pracownicza - zakup lub wynajem samochodów na preferencyjnych warunkach,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Antoniak Auto Autoryzowany Dealer Peugeot

Firma Antoniak Auto zajmuje się sprzedażą i kompleksową obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną samochodów marki Peugeot. Firmowy salon samochodowy posiada pełną ofertę nowych aut osobowych i dostawczych. Jest możliwość odbycia jazdy próbnej wybranym przez siebie modelem Peugeot. Z myślą o wygodzie klientów prowadzimy skup i sprzedaż samochodów używanych. Przy okazji zakupu nowego Peugeot istnieje możliwość pozostawienia w rozliczeniu samochodu używanego. Dbając o bezpieczeństwo kierowców zapraszamy na cyklicznie organizowane akcje związane z okresowymi przeglądami. W ramach takich akcji można sprawdzić stan techniczny pojazdów, wymienić olej lub zakupić opony w cenach promocyjnych. Salon prowadzi też sprzedaż oryginalnych części zamiennych, akcesoriów oraz zapewnia pełny zakres usług mechanicznych i blacharsko-lakierniczych dla wszystkich marek samochodów. Korzystając z naszych ofert zyskuje się profesjonalne wsparcie oraz doradztwo związane z zakupem i utrzymaniem samochodu.

Proponujemy wiele rozwiązań, które pozwolą obniżyć koszty prowadzenia firmy. Nasi doradcy zaprezentują ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb oraz pomogą w wyborze odpowiedniego samochodu. Umowy Serwisowe Peugeot są unikatowymi ofertami skierowanymi do osób, które chcą cieszyć się z użytkowania samochodu bez dodatkowych kosztów przez kolejne lata. W zależności od poziomu, każda umowa charakteryzuje się określoną liczbą usług, począwszy od assistance, poprzez przedłużenie gwarancji i wymianę części zamiennych, po zapewnienie samochodu zastępczego.

Przewiń do profilu firmy