Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Auto-Centrum I. M. Patecki S. C.O firmie

  • aleja 29 Listopada 180
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Auto-Centrum I. M. Patecki S. C.

aleja 29 Listopada 180

Kraków

IM Patecki to dealer samochodów marki Kia. Firma wchodzi w skład grupy dealerskiej Patecki i jest obecna w Krakowie, Kielcach oraz Sandomierzu.

Jeżeli lubisz uczestniczyć w nowych projektach i rozwijać swoje umiejętności, szukasz nowych wyzwań i miejsca pracy w przyjaznej atmosferze to dołącz do Naszego Zespołu.

Opis stanowiska:

  • \sprzedaż samochodów nowych,
  • realizowanie planów ilościowych oraz jakościowych w zakresie sprzedaży,
  • praca z systemami CRM oraz DMS
  • realizacja standardów operacyjnych firmy i marki,
  • obsługa klienta indywidualnego oraz flotowego,
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferty,
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów.

Wymagania:

  • sprzedaż samochodów nowych,

Oferujemy:

  • ambitną pracę dla osób lubiących kontakt z ludźmi,
  • umowa o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia oparte o wyniki sprzedaży,
  • narzędzia niezbędne do charakteru pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w młodym zespole, nastawionym na współpracę i wzajemne wsparcie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się marce w Polsce.

Ogłoszenie archiwalne