Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Marki Skoda

PlichtaO firmie

Plichta

aleja Grunwaldzka 339

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów,

  • Prezentacja samochodów nowych z gamy modelowej marki Skoda i przeprowadzanie jazd próbnych,

  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami,

  • Prowadzenie dokumentacji handlowej,

  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych i marżowych,

Nasze wymagania

  • Pasja do motoryzacji

  • Znajomość technik i standardów sprzedaży

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i profesjonalna obsługa Klienta

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej

To oferujemy

  • Korzystne rabaty

  • Certyfikowane, specjalistyczne szkolenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Umowę B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, specjalistyczne systemy)

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Plichta

Jeśli lubisz realizować ciekawe projekty, uczyć się nowych rzeczy, a przede wszystkim Twoją wielką pasją jest motoryzacja i wszystko co z tym tematem związane, to jesteś osobą, której szukamy!

Chcesz już teraz dołączyć do Zespołu Sprzedawców samochodów nowych marki SKODA w Gdyni i wspólnie z Nami kreować swoją dalszą ścieżkę kariery?

Nie czekaj – aplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy

Na co zwracamy uwagę:

na pasję do motoryzacji, doświadczenie w obsłudze Klienta, swobodę w kontakcie z ludźmi, optymizm, zaangażowanie, ambicję oraz budowanie długotrwałych relacji.