Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych Mazda

BMG Goworowski Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Łużycka 9

Mały Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego,

  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych poprzez prowadzenie Klienta przez wszystkie kroki procesu sprzedaży,

  • Budowa i zarządzanie długotrwałymi relacjami z Klientami m.in. poprzez pracę na systemie CRM,

  • Dbałość o wzmacnianie pozytywnego wizerunku marki oraz jej standardy jakościowe.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży -doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest wymagane,

  • Umiejętność współpracy, dobre odnajdywanie się w pracy zespołowej,

  • Ukierunkowanie na realizację założonych celów i zadań,

  • Zaangażowanie i pasja w realizacji codziennych zadań,

  • Nastawienie na Klienta, umiejętność komunikacji i budowania długotrwałych relacji z Klientami.

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie

  • Możliwość pracy w profesjonalnym środowisku, na podstawie wysokich standardów

  • Pracę w ambitnym zespole

  • Specjalistyczne szkolenia wewnętrzne oraz te, realizowane przez importera

  • Motywujący i konkurencyjny system wynagrodzeń

BMG Goworowski – Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz i smart.

Przewiń do profilu firmy