Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

  • Tarnowskie Góry, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Autoryzowany Salon Skoda Noma Auto Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach, ul. Leśna 2

    Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

    Opis stanowiska:

    • bezpośredni kontakt z klientem
    • realizacja założonych celów sprzedażowych
    • sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
    • administracja dokumentów

    Wymagania:

    • mile widziane  doświadczenie w sprzedaży
    • wykształcenie min. średnie
    • prawo jazdy  kat.B
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • ustawiczne szkolenia
    • pracę w młodym prężnym zespole
    • motywacyjny system wynagrodzenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)