Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych / Używanych

MM Cars Sp. z o.o.O firmie

MM Cars Sp. z o.o.

al. Jerozolimskie 237

Warszawa

MM Cars Group w związku z rozwojem działu sprzedaży samochodów poszukuje Kandydatów/Kandydatek do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych / UżywanychNumer ref.: Region: mazowieckie

Nie musisz posiadać doświadczenia w branży motoryzacyjnej, ale doświadczenie w obsłudze Klienta. Jeśli jesteś osobą otwartą, lubiącą kontakt z ludźmi i nastawioną na sukces to Ciebie właśnie szukamy do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Realizacja kompleksowego procesu obsługi klienta i sprzedaży samochodów
  • Praca na systemach zarządzania kontaktami z Klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Dbałość o ekspozycje oferty handlowej portalach internetowych i salonie
  • Regularne raportowanie własnych działań

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Rozwiniętych umiejętności handlowych i negocjacyjnych
  • Wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji
  • Silnej motywacji i determinacji w osiągnięciu wyznaczonych celów
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacji i prezentacji
  • Samodzielności i systematyczności w działaniu
  • Otwartości i elastyczności na zmieniające się warunki rynkowe
  • Umiejętności poszukiwania klientów za pomocą Internetu/Social Media
  • Biegłej znajomości pakietu MS Office
  • Prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet szkoleń

CV oraz list motywacyjny proszę kierować za pomocą przycisku aplikuj
w temat e- maila proszę wpisać: Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych/używanych

Pani/Pana administratorem danych osobowych jest MM Cars Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach (40-271) przy ul. Lotnisko 81. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania niniejszym procesem rekrutacyjnym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz dobrowolności podania danych, jednak brak zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesie rekrutacji.

Dane osobowe gromadzone w związku z procesem rekrutacyjnym przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie
o ochronie danych) (dalej RODO).

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego, a także po jego zakończeniu aż do czasu przedawnienia roszczeń wynikających z przepisów prawa. Dane osobowe kandydata do pracy, który wyraził zgodę na pozostawienie swojej aplikację o pracę na poczet przyszłych rekrutacji będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody, jednak nie dłużej niż 1 rok od dnia wyrażenia zgody.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy