Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

British Motor Club Sp. z o.o.O firmie

British Motor Club Sp. z o.o.

Wawelska 3d

Warszawa

British Motor Club

Autoryzowany Diler Jaguar Land Rover

w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje
osób do pracy w Warszawie na stanowisku

(marki Jaguar i Land Rover)

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów
  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów
  • Prezentacja samochodów
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu
  • Realizacja  założonych planów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

WYMAGANIA:

  • Silna motywacja własna i zapał do pracy
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • Zaangażowanie, skrupulatność i systematyczność
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych Klientów
  • Zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów
  • Pasja do motoryzacji i znajomość branży
  • Wysoki poziom obsługi Klienta
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel)

OFERUJEMY:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o silnej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System szkoleń
  • Praca w doświadczonym zespole
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Wysłanie dokumentów aplikacyjnych jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez potencjalnego pracodawcę, tj. BRITISH MOTOR CLUB Sp. z o.o. ul. Wawelska 3D, 02-034 Warszawa do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji.

W przypadku zainteresowania innymi procesami rekrutacyjnymi prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanej aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez BRITISH MOTOR CLUB Sp. z o.o. ul. Wawelska 3D, 02-034 Warszawa. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do ich treści, oraz ich poprawiania, a także że zgodę mogę odwołać w każdym czasie.”

Informacje dodatkowe na temat ogłoszeniodawcy www.britishmotorclub.pl

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy