Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    British Automotive Centrum
    Autoryzowany Diler Jaguar Land Rover

    w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje
     osób do pracy w Warszawie na stanowisku
    (marki Jaguar i Land Rover)
    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:
    • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów zgodnie ze standardami marki
    • prowadzenie negocjacji oraz przygotowywanie ofert handlowych
    • budowanie długotrwałych relacji z Klientem
    • realizacja  indywidualnych celów sprzedażowych
    • raportowanie i rozliczanie operacji handlowych
    • dbanie o wizerunek salonu i marki

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (praca w salonie samochodowym będzie dodatkowym atutem)
    • znajomość technik sprzedaży i zasad profesjonalnej obsługi Klienta
    • umiejętności komunikacyjne
    • kreatywność oraz konsekwencja w dążeniu do realizacji celu
    • dobra prezencja i wysoka kultura osobista
    • umiejętność obsługi komputera i programów pakietu MS Office
    • wykształcenie min. średnie
    • prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
    • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń
    • narzędzia niezbędne do pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • system szkoleń
    • pakiet prywatnej opieki medycznej
    CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać poprzez przycisk:
    Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi Kandydatami.
    Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez British Automotive Centrum sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Waszyngtona 50. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883, ze zm.)