Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Euro-Car Sp z o.o.O firmie

Euro-Car Sp z o.o.

Owsiana 13

Gdynia

Grupa Euro-Car to ponad 25 lat doświadczenia w sprzedaży i obsłudze serwisowej samochodów osobowych i dostawczych. Naszą wizją, którą na przestrzeni lat realizujemy, jest bycie stabilną, rozpoznawalną i wiodącą grupą podmiotów na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym. Naszą pozycję zbudowaliśmy na byciu autoryzowanym dealerem marki Ford. Dziś poszerzamy naszą działalność o autoryzację na sprzedaż i serwis marek Fiat, Alfa Romeo i Jeep.

Aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW OSOBOWYCH MARKI FIAT, ALFA ROMEO I JEEP

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • posiada umiejętności sprzedażowe i doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego
  • jest zainteresowana motoryzacją
  • potrafi korzystać z komputera jako narzędzia do zarządzania relacjami z klientami
  • łatwo nawiązuje relacje
  • aktywnie poszukuje okazji sprzedażowych
  • posiada prawo jazdy kat. B

to chętnie powierzymy Ci zadania polegające na:

  • sprzedaży samochodów osobowych oraz produktów finansowych klientom indywidualnym
  • budowaniu trwałych relacji handlowych z klientami i partnerami
  • pozyskiwaniu nowych klientów
  • współpracy wewnętrznej mającej na celu promowanie i sprzedaż usług świadczonych przez inne działy firmy
  • promocji marki poprzez uczestnictwo w targach i eventach branżowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formule B2B i atrakcyjny system wynagrodzeń
  • program wdrożenia do zadań na stanowisku
  • dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki medycznej
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • certyfikujące szkolenia sprzedażowe
  • bonusy pracownicze na produkty i usługi firmy
  • szansę na rozwój zawodowy w branży motoryzacyjnej

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami!

Aplikacje prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikuj.

,,Jeśli wyraża Pan/Pani wolę nadesłania dokumentów aplikacyjnych zawierających dane osobowe w szerszym zakresie aniżeli wynika to z art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy to prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych. Proponujemy stosowanie następującej klauzuli  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Euro - Car spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych podanych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, w zakresie szerszym aniżeli jest to wymagane na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Jednocześnie jestem poinformowany/poinformowana, że ww. zgoda może zostać cofnięta przeze mnie w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem''.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy