Ta oferta pracy jest nieaktualna od 449 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Autoryzowany Dealer Volkswagen oraz Partner Serwisowy Audi i Skoda Sobiesław Zasada Warszawa poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Osobowe
    Miejsce pracy: Warszawa

    Poszukujemy dynamicznej osoby chcącej rozwijać swój potencjał w branży motoryzacyjnej.

    Opis stanowiska:

    • Aktywna sprzedaż nowych samochodów osobowych do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw
    • Kompleksowe opracowywanie ofert zakupu oraz finansowania
    • Praca z CRM
    • Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych

    Wymagania:

    • Znajomości technik sprzedaży oraz obsługi klienta zarówno korporacyjnego jak i indywidualnego
    • Bardzo dobrej znajomości rynku motoryzacyjnego i produktów finansowych
    • Min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku handlowca lub pokrewnym, w branży motoryzacyjnej
    • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych i rozmów biznesowych
    • Wysokich kompetencji komunikacyjnych (kultura osobista, umiejętność trafnego rozpoznania potrzeb klientów)
    • Wykształcenia średniego lub wyższego (preferowane)
    • Bardzo dobrej organizacji pracy
    • Bardzo dobrej znajomości komputera
    • Ważnego prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • System premiowy doceniający osiągnięte rezultaty
    • Dobre warunki pracy w renomowanej firmie
    • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach

    Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia na umowę pracę w systemie dwuzmianowym oraz niezbędne narzędzia do realizacji obowiązków.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierających klauzulę na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."