Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

Nawrot Sp. z o.o.O firmie

Nawrot Sp. z o.o.

Wrocławska 33B

Długołęka (pow. wrocławski)

Nawrot Sp. z o.o. autoryzowany dealer RENAULT, DACIA, HYUNDAI, istnieje na rynku dolnośląskim od 25 lat.

Stawiamy przede wszystkim na wysoki poziom obsługi, niezawodność, bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów. Naszym atutem jest profesjonalna i stała kadra - zespół‚ ludzi z wieloletnim zaangażowaniem w budowanie firmy.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizacja celów sprzedażowych (sprzedaż pojazdów używanych)
  • ciągłe dążenie do pozyskiwania nowych klientów
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferowanych produktów
  • dbanie o dokumentację związaną ze sprzedażą pojazdów, zgodnie z procedurami
  • prowadzenie bazy klientów w CRM
  • budowanie atmosfery profesjonalizmu i życzliwości wobec klienta
  • działania organizacyjne na terenie salonu

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum średnie
  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie w sprzedaży samochodów używanych
  • umiejętność wykonywania wycen samochodów używanych (mile widziana)
  • orientacja na potrzeby klienta
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta
  • wysoki poziomem zaangażowania i samodzielności
  • wytrwałość i umiejętność efektywnej pracy zespołowej
  • umiejętność dążenia do utrzymywania długofalowych relacji z klientami i ich obsługą konsultacyjną na wysokim poziomie satysfakcji
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem złożonym z części podstawowej i prowizyjnej uzależnionej od wyników sprzedaży samochodów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • nowoczesne miejsce i narzędzia pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • system benefitów pracowniczych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy