Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Plichta

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

PlichtaO firmie

  • aleja Grunwaldzka 339, Gdańsk, Lubowidzka 46, Gdańsk

  • Ważna 17 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów

  • Dbanie o ekspozycję samochodów używanych

  • Publikacja i monitorowanie ogłoszeń w Internecie

  • Współpraca z działem serwisu w zakresie przygotowania samochodów do sprzedaży

  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów

  • Prezentacja samochodów używanych i przeprowadzanie jazd próbnych

  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami

  • Budowanie pozytywnego wizerunku działu oraz firmy.

  • Administracja dokumentów związanych z zakupem i rejestracją auta

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów

  • Znajomość technik i standardów sprzedaży

  • Dobra organizacji pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Profesjonalna obsługi Klienta

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość branży motoryzacyjnej i doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Umowę B2B

  • Cykl szkoleń kształtujących karierę zawodową

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Plichta

PASJONUJESZ SIĘ MOTORYZACJĄ I CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

CZEKAMY NA TWOJĄ APLIKACJĘ!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Na co zwracamy uwagę:

na pasję do motoryzacji, doświadczenie w obsłudze Klienta, swobodę w kontakcie z ludźmi, optymizm, zaangażowanie, ambicję oraz budowanie długotrwałych relacji.