Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AUTO1 Group AG (Bergmannstraße 72, 10961 Berlin Niemcy), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Przyjmujesz do wiadomości że Administratorem Danych Osobowych jest AUTO1 Group AG (Bergmannstraße 72, 10961 Berlin Niemcy), adres do kontaktu [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Autohero Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

Autohero Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Połczyńska 31A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 05 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Połczyńska 31A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż samochodów używanych online klientom indywidualnym

  • Rzetelne i terminowe prowadzenie dokumentacji sprzedażowej zgodnie z wymogami

  • Zamieszczanie ofert dotyczących sprzedaży pojazdów na portalach internetowych

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i utrzymywanie najwyższych standardów obsługi

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy samochodów, doradcy serwisowego lub podobnym

  • Zainteresowanie branżą samochodową

  • Znajomość technik sprzedaży i wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Pewność siebie i profesjonalizm w kontaktach z klientami, odpowiedzialność oraz postawa wzbudzająca zaufanie

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy

  • Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna oraz opieka medyczna)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

AUTOHERO to jeden z europejskich liderów sprzedaży samochodów używanych. Nasz marka obecna jest już w aż dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie w ofercie mamy ponad 2.500 samochodów osobowych.

Wszystkie nasze samochody są sprawdzone przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy klient otrzymuje od nas bezpłatną roczną gwarancję na swój samochód. Oferujemy klientom możliwość zakupu samochodu w pełni online wraz z ekspresową dostawą samochodu pod wskazany adres.

W Polsce nasz flagowy showroom znajduje się w hali kultowej fabryki FSO - wszystkie oferowane samochody znajdują się na zadaszonej przestrzeni, co jest ogromnym wyjątkiem w skali europejskiej.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych, którego szukamy to doradca, którego zadaniem jest pomóc potencjalnym klientom w znalezieniu ich kolejnego samochodu. Szukamy osoby, która wzbudza zaufanie, ponieważ skupiamy się na sprzedaży samochodów online. Chcemy, aby nasi nabywcy czuli się komfortowo stojąc przed trudnym wyborem wymarzonego samochodu. Jeśli lubisz pracować z ludźmi, posiadasz doświadczenie w sprzedaży, a kontakt z klientem nie jest Ci obcy - to praca dla Ciebie.