Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Osobowe

Staszak Spółka JawnaO firmie

  • Szamotuły, Duszniki (pow. szamotulski)

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista
Jesteśmy obecni na rynku motoryzacyjnym już niemal pół wieku, a od 27 lat posiadamy autoryzację w zakresie sprzedaży oraz serwisowania samochodów marki Volkswagen.
Przez te wszystkie lata zdążyliśmy poznać wszystko, co związane z naszą działalnością od podszewki.
Dzisiaj oferujemy świetne auta i najwyższą, indywidualną obsługę każdego klienta.
Ponadto dziś, tak jak wcześniej, charakteryzuje nas bardzo wysoka jakość serwisu samochodowego.
To, za co cenili nas klienci już w latach 70. ubiegłego wieku, pozostało niezmienne.
W latach 2009-2011 jako jedyni w Europie trzy razy pod rząd, otrzymaliśmy nagrodę Volkswagen Service Quality Award. Był to dla nas kolejny dowód, że swoją pracę wykonujemy najlepiej jak potrafimy. Obecnie dalej się rozwijamy i pielęgnujemy wszystkie wartości marki Staszak. Zależy nam, aby każdy z naszych klientów jeździł w pełni sprawnym i bezpiecznym samochodem.
Staszak, tu gdzie jakość łączy się z tradycją.

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż nowych samochodów do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw
  • Praca z CRM
  • Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku handlowca aktywnego
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy doceniający osiągnięte rezultaty
  • Dobre warunki pracy w renomowanej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Staszak Spółka Jawna z siedzibą w Dusznikach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Staszak Spółka Jawna z siedzibą w Dusznikach przy ul. Szamotulskiej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy