Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

ANABO Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Anabo Sp. z o.o. jest koncesjonerem samochodów RENAULT i DACIA. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych. Od samego początku przywiązywaliśmy wielką wagę do jakości świadczonych usług oraz fachowców i sympatycznej obsługi klientów w poczuciu odpowiedzialności i uczciwości.

Opis stanowiska:

  • sprzedaż samochodów nowych, osobowych i dostawczych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami
  • dbałość o ekspozycję samochodów

Wymagania:

  • swobodna obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość rynku samochodowego
  • samodzielność i systematyczność w działaniu
  • aktywna praca telemarketingowa

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, wewnętrzne i zewnętrzne
  • zapewniamy narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • wsparcie kolegów i koleżanek
  • duża otwartość na własną inicjatywę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne