Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Serwisu

KONE Sp. z o.o.

Walerego Sławka 5

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • prowadzenie proaktywnych akcji sprzedażowych,

  • budowanie długoterminowych relacji z Klientami,

  • rozwijanie i utrzymywanie bazy Klientów,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży (preferowane doświadczenie w sprzedaży usług i/lub w branży technicznej),

  • umiejętność komunikacji oraz nastawienie na Klienta,

  • doświadczenie i umiejętność finalizowania transakcji sprzedażowych,

  • wiedza z zakresu warunków kontraktów handlowych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację,

  • wykształcenie techniczne, znajomość narzędzi SAP oraz CRM będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop),

  • benefity dla Pracowników: pakiet medyczny, kafeteryjny pakiet benefitów (włączając Multisport), ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • system kafeteryjny MyBenefit

KONE jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, równe traktowanie wszystkim osobom bez względu na rasę, płeć, religię, kolor skóry, pochodzenie narodowe, wiek, stan cywilny lub niepełnosprawność. W KONE koncentrujemy się na tworzeniu innowacyjnej i opartej na współpracy kulturze pracy, w której cenimy wkład każdej osoby. Zaangażowanie pracowników jest dla nas kluczowym obszarem zainteresowania, gdzie zachęcamy do uczestnictwa, wymiany informacji oraz pomysłów. W KONE staramy się budować i pielęgnować kulturę, która promuje i ceni różnorodność. Napędza to nasze innowacje i zbliża nas do klientów oraz społeczności, którym służymy. Przestrzegamy etycznych praktyk biznesowych. Staramy się rozwijać kulturę współpracy, w której współpracownicy ufają sobie i szanują się nawzajem, a dobre wyniki są doceniane. Będąc doskonałym miejscem do pracy, z dumą oferujemy możliwości, które pomogą Ci budować karierę, osiągnąć osobiste cele oraz pozwolą prowadzić zdrowe i zrównoważone życie. Razem możemy sprawić, że KONE będzie doskonałym miejscem pracy, a miasta lepszymi miejscami do życia.

Przewiń do profilu firmy