Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

SPLENDOR SPA&HOTEL

495

Siedliska (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalne prezentowanie oferty hotelowej przy wykorzystaniu narzędzi marketingowych,

  • analizowanie rynku i ofert konkurencji,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • przygotowywanie ofert handlowych, obsługa zapytań grupowych,

  • koordynacja realizacji konferencji, szkoleń, eventów, uroczystości rodzinnych,

  • utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami,

  • wykonywanie raportów wg ustalonych standardów,

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie we współpracy z klientami korporacyjnymi i z sektora MICE,

  • znajomość lokalnego rynku, umiejętności w zakresie monitorowania potencjalnych i przyszłych kontraktów,

  • zorientowanie na osiąganie wyników,

  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz utrzymywania długofalowych relacji z gośćmi hotelu,

  • umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych i negocjacji,

  • bardzo dobra organizacji pracy,

  • inicjatywa i skuteczności w działaniu,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • bardzo dobra znajomości pakietu Microsoft Office,

  • wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej,

  • entuzjazm i empatia w codziennej pracy.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w dużej organizacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki,

  • wsparcie doświadczonej kadry,

  • możliwość awansu i rozwoju w dużej strukturze,

  • ubezpieczenie grupowe, benefity sportowe, prywatna opieka medyczna.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • ubezpieczenie grupowe

  • benefity sportowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnej aplikacji.

SPA Hotel Splendor to czterogwiazdkowy hotel, znajdujący się w Siedliskach zaledwie 3 km od granic miasta Rzeszów. Hotel usytuowany jest w spokojnej okolicy, wśród przepięknych krajobrazów rzeszowskich lasów. Nasz hotel posiada zaplecze noclegowe dla 76 osób, sale restauracyjne i konferencyjne, kawiarnie oraz profesjonalnie przygotowane centrum odnowy biologicznej.

Przewiń do profilu firmy