Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

HSS WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Sieradz

    Sieradz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Jeśli cechuje Cię praktyczna umiejętność prowadzenia procesów sprzedaży z klientami biznesowymi, jesteś osobą pełną energii i zapału do budowania sieci kontaktów biznesowych, a Twoją codzienną pracę charakteryzuje skrupulatność i umiejętność płynnej komunikacji w języku polskim i angielskim, z chęcią zaprosimy Cię na rozmowę w celu wspólnego poznania się.

Firma w której będziesz pracował/a to drukarnia offsetowa w województwie łódzkim, która należy do największych i najlepiej rozwiniętych producentów opakowań w regionie. Specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury litej oraz etykiet papierowych. Przedsiębiorstwo posiada własny transport o zróżnicowanej ładowności, który umożliwia elastyczne i błyskawiczne dostawy pod wskazany adres.

Twój zakres obowiązków

Twoją rolą będzie wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów z segmentu B2B, korzystając ze wszystkich dostępnych form kontaktu (telefon, email, spotkanie), w ramach współpracy z Klientem (rynki zagraniczne tj. Belgia, Francja, Dania, Holandia) będziesz odpowiadać za kompleksową obsługę oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji.

Wymagania pracodawcy

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów służbowych (odwiedzamy swoich Klientów w okresie przedświątecznym)

Mile widziane

  • doświadczenie w branży offsetowej lub produkcji opakowań

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontrakt B2B

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji od obrotu miesięcznego firmy

  • praca stacjonarna z możliwością pracy hybrydowej po okresie wdrożenia

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy Skoda Octavia, laptop, telefon)

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego