Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

Firma Handlowa GIGA Arkadiusz Koćma

5 0007 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

plac Konstytucji 3 Maja 6

Skała

Twój zakres obowiązków

  • realizacja powierzonych planów sprzedażowych

  • sprzedaż usług – telefoniczna i bezpośrednia

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientem

  • przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • koordynowanie projektów mających na celu rozbudowę sieci teletechnicznych

Nasze wymagania

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:

☑ ośmiogodzinne, monotonne siedzenie w biurze Cię męczy i nie lubisz stagnacji i bezruchu,

☑ chcesz pracować w trybie mieszanym, tj. 70-80% praca w biurze / 20%-30% praca poza siedzibą firmy,

☑ jesteś osobą ambitną, lubiącą działać i umiesz cieszyć się ze swoich sukcesów,

☑ posiadasz umiejętności prowadzenia rozmów handlowych lub gotowość do nauczenia się technik sprzedażowych

☑ jesteś osobą komunikatywną

☑ posiadasz czynne prawo jazdy kat.B, minimum średnie wykształcenie oraz biegle obsługujesz komputer

To oferujemy

  • trzymiesięczny okres próbny oparty na współpracy ze swoim opiekunem,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w jednej z najszybciej rozwijającej się branży w Polsce

  • atrakcyjny system wynagrodzeń + system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenia sprzedażowe oraz produktowe (wewnętrzne oraz zewnętrzne)

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • preferencyjne ceny usług dla pracowników

GIGAinternet to niezależny, lokalny operator telekomunikacyjny świadczący nowoczesne usługi Internetu światłowodowego, telewizji cyfrowej, telefonii stacjonarnej i komórkowej.

Jeśli chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w przyjaznej atmosferze oraz lubisz kontakt z ludźmi, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Aktualnie do naszego GIGAzespołu poszukujemy osoby otwartej na nowe wyzwania i doświadczenia. Rekrutujemy na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy