Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Specialist

WILTEX RENATA PIOTR GARYGA S.C.O firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Polna 2
    Skórzewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

WILTEX RENATA PIOTR GARYGA S.C.

Polna 2

Skórzewo (pow. poznański)

Firma Wiltex s.c. działa na rynku odzieżowym już od ponad 25 lat. Z działalnością firmy można zapoznać się na naszej stronie internetowej www.wiltex.pl. Dzięki sukcesywnemu rozwojowi firma stała się jednym z największych europejskich dystrybutorów odzieży wysokiej jakości. W związku z dalszym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych w Polsce oraz na rynkach zagranicznych;
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami;
  • inicjowanie kontaktu handlowego oraz prowadzenie negocjacji handlowych;
  • przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej do biura w celu realizacji zamówień;
  • obsługa klientów stacjonarnych w siedzibie firmy;
  • udostępnianie nowych produktów na stronie internetowej;
  • obsługa kanałów social media;
  • publikowanie i monitorowanie ogłoszeń w internecie;
  • wspieranie menadżera w pracy przy bieżących projektach;
  • przygotowywanie oraz prezentowanie ofert sprzedaży;
  • wspieranie działań marketingowych;
  • budowanie pozytywnego wizerunku działu oraz firmy;

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2 lub wyższy);
  • wysoce rozwinięta komunikacja interpersonalna oraz umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja i planowanie pracy – zorientowanie na cel;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Microsoft Excel, Word, PowerPoint);
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży;

 Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stałe godziny pracy oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy;
  • możliwość współpracy z klientami z całej Europy;
  • szeroką decyzyjność i możliwość wpływania na strategię rozwoju firmy;
  • szkolenia online rozwijające umiejętności wykorzystywane podczas pracy;
  • darmowe posiłki w pracy;

Ogłoszenie archiwalne