Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

Oświecony Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,

  • Prowadzenie rozmów oraz spotkań z klientem,

  • Doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów za Energię Elektryczną,

Nasze wymagania

  • osoba pełna energii,

  • otwarta,

  • kreatywna,

  • zaangażowana,

  • lubiąca nowe wyzwania,

  • mająca „żyłkę handlowca”

  • Jeśli to Ty to doskonale pasujesz do naszego zespołu.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • pracę z w wyjątkowym zespole

  • brak ograniczeń terytorialnych i zarobkowych

  • wsparcie merytoryczne, administracyjne i techniczne

  • system szkoleń oraz gwarancję rozwoju

  • narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy

Oświecony Sp. z o.o.

Oświecony Sp. z o.o. to firma z 10-letnim doświadczeniem, oferująca wysokiej klasy produkty energetyczne, takie jak m.in. instalacje fotowoltaiczne, folie grzewcze, oświetlenie LED, a także Taryfę Dynamiczną – produkt unikatowy na rynku. Uwielbiamy to co robimy, zarażamy entuzjazmem, a każdy dzień przynosi nam nowe pomysły i inspiracje.

Przewiń do profilu firmy