Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. doradztwa i sprzedaży z doświadczeniem

BiOgardena

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (rozbudowa bazy sprzedażowej) - telefoniczne i mailowe

  • Wykonywanie telefonów zimnych i ciepłych, komunikacja przez internet

  • Obsługa systemu CRM

  • Współpraca z aktualnymi kontrahentami

  • Realizacja założonego planu sprzedaży

  • Obsługa klientów - przyjmowanie i realizacja zamówień

  • Udział w targach branżowych