Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Słodyczy

Słodkie Hawo Loper Poland Paweł Filip PisarzewskiO firmie

  • Zakroczym, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Specjalista

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizacja planu sprzedaży,
  • tworzenie planów rozwoju sprzedaży,
  • prowadzenie rozmów handlowych oraz wspieranie działań firmy,
  • raportowanie wyników do Przełożonego,
  • dbanie o wysokie standardy obsługi klientów i budowanie pozycji rynkowej firmy,
  • wprowadzanie produktów do systemu zamówień,
  • negocjacje handlowe z klientami,
  • budowa klientów  na terenie całego kraju.

Oczekiwania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale związanym ze sprzedażą słodyczy,
  • posiadanie umiejętności efektywnego wdrażania nowych systemów i rozwiązań organizacyjnych,
  • znajomość  rynku,
  • umiejętność współpracy z klientem oraz  zdolności negocjacyjne,
  • znajomość branży ,
  • umiejętność planowania i stawiania sobie celów,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie i motywacja do osiągania jak najwyższych standardów i wyników oraz realizacji określonych celów,
  • dyspozycyjność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz komunikatywność,
  • książeczka sanitarno – epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną oraz możliwość ubezpieczenia na życie
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy