Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Słupsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sieć hurtowni materiałów wykończenia wnętrz FHUP „ ABLER” Sp. z o.o. poszukuje do swojego oddziału w SŁUPSKU osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
    Miejsce pracy: Słupsk

    Opis stanowiska:

    • obsługa klientów detalicznych
    • sprzedaż towarów, znajdujących się w ofercie firmy
    • budowanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • doradztwo techniczne
    • aktywne prowadzenie działań handlowych
    • realizowanie planów sprzedaży
    • monitorowanie rynku, działań konkurencji
    • aktywny wkład w tworzenie wizerunku firmy na rynku

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie
    • doświadczenie w handlu i obsłudze klienta
    • dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
    • umiejętność szybkiego przyswajania informacji
    • komunikatywność, kreatywność
    • rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność
    • umiejętność pracy w zespole
    • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
    • znajomość branży wykończenia wnętrz będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • pracę w młodym, ambitnym zespole

    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres
    FHUP „ABLER” Sp. z o.o., ul. Poznańska 10, 76-200 Słupsk
    lub za pomocą przycisku z dopiskiem „Specjalista ds. sprzedaży”.