Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Nosta Logistik Sp. z o.o.O firmie

  • Sopot, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 godziny temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

jako dostawca usług logistycznych oferuje pełen serwis od zarządzania transportem i magazynowaniem po kompleksowe usługi outsourcingu logistycznego. Rezultatem jest zindywidualizowana koncepcja logistyczna obejmująca cały łańcuch dostaw.

W ramach dalszego rozwoju poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku pracy:

  • sprzedaż usług frachtu drogowego, morskiego i lotniczego
  • rozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długotrwałych relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi
  • prowadzenie rozmów handlowych oraz prezentacji firmy
  • organizacja i prowadzenie spotkań z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z działami operacyjnymi
  • monitorowanie oraz analizowanie rynku usług transportowych
  • wdrażanie nowych projektów logistycznych
  • promowanie firmy na rynku polskim

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w sprzedaży w branży TSL
  • znajomość rynku oraz procesów operacyjnych
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji cenowych
  • znajomość języków obcych (angielski/niemiecki) będzie dodatkowym atutem
  • kreatywność, samodzielność w działaniu oraz planowanie pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pakiet medyczny i Multisport

Ogłoszenie archiwalne