Specjalista ds. Sprzedaży

KACZMARSKI GROUP

3 8008 000 brutto / mies.
  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna telefoniczna sprzedaż i doradztwo w zakresie oferty produktowej Kaczmarski Group

  • Badanie bieżących potrzeb klienta i przygotowanie ofert handlowych

  • Negocjacje oraz finalizacja kontraktów biznesowych

  • Dbanie o jakość prowadzonych rozmów z klientem

  • Obsługa systemów sprzedażowych, statusowanie rozmów z klientami

  • Bieżące raportowanie i analizę indywidualnych wyników sprzedażowych

  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych

  • Realizację założonych planów sprzedażowych a dzięki temu zarabianie naprawę dobrych pieniędzy!

Nasze wymagania

  • Do naszego zespołu zapraszamy osoby, które:

  • Potrafią przekonać nieprzekonanych i zbudować długotrwałą relację z klientem

  • Sumiennie i konsekwentnie dążą do realizacji wyznaczonych celów

  • W swoim działaniu stawiają na satysfakcję oraz zadowolenie klienta

  • Najbardziej cenią zespół, są nastawione na współpracę opartą na jasnej komunikacji

  • Są otwarte na zmiany i aktywnie biorą udział w ich wdrażaniu

  • Znają język korzyści i potrafią wykorzystać go w rozmowie handlowej

  • Indywidualnie podchodzą do klienta tak by jak najlepiej dobrać ofertę pod jego potrzeby

To oferujemy

  • Praca świadczona w Katowicach od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30, wolne weekendy

  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie finansów a także funkcjonowania przedsiębiorstw na dynamicznym i wymagającym rynku

  • Rozwój umiejętności interpersonalnych, a także niezwykle cennych obecnie negocjacji biznesowych

  • Inflacja nam nie straszna – gwarantujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Bardzo motywujący system wynagrodzeń (podstawa+premia+konkursy)

  • Wiemy, że zdrowie jest najważniejsze, dlatego w każdy wtorek dbamy o dzienną dawkę owoców

  • Każdy ze świeżo upieczonych rodziców otrzymuje od firmy segregator pediatryczny - Mamy Ginekolog

  • W naszym firmowym DNA zdrowie i pomoc są najważniejsze. Zapewniamy okresowe szczepienia przeciwko grypie, covid-19 a także regularnie oddajemy krew. Wspieramy WOŚP oraz szlachetną paczkę ,a także inne akcje charytatywne

  • A to wszystko doprawione fajną atmosferą !

Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy liderem w obszarach informacji gospodarczej, monitoringu i windykacji należności oraz finansowania przedsiębiorstw.

W skład Kaczmarski Group wchodzi między innymi Krajowy Rejestr Długów - największa w Polsce platforma wymiany informacji gospodarczej.

Jeśli chcesz być dla Klienta ekspertem i doradcą, na którego opinii można polegać – zapraszamy do współpracy!

Przewiń do profilu firmy