Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży sponsoringu sportu

Telewizja Polska S.A.O firmie

  • J. P. Woronicza 17, 00-999 WARSZAWA

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów zainteresowanych pracą

w Biurze Reklamy TVP S.A. jako:

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Główne zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, bieżąca współpraca z klientami biura reklamy Telewizji Polskiej S.A.
  • Współpraca z domami mediowymi, agencjami oraz klientami bezpośrednimi
  • Przygotowanie ofert sponsorskich
  • Prowadzenie prezentacji handlowych
  • Negocjowanie i zawieranie umów sponsorskich oraz lokowanie produktu
  • Współpraca z redakcją TVP Sport
  • Realizacja celów sprzedażowych

Kandydaci powinni charakteryzować się :

  • Doświadczeniem w sprzedaży w mediach (mile widziana telewizja lub dom mediowy)- minimum 2 lata
  • Umiejętnością:
    • prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji
    • pracy pod presją czasu i nastawieniem na realizację celów
    • pracy w zespole
  • Zdolnościami komunikacyjnymi i negocjacyjnymi
  • Znajomością rynku mediów
  • Wiedza z zakresu sportu
  • Angielskim umożliwiającym swobodną konwersację, pisanie oraz prowadzenie prezentacji będzie dodatkowym atutem
  • Dobrą znajomością MS Office (w szczególności Power Point, Excel)

Mile widziana:

  • Wiedza z zakresu telemetrii
  • Znajomość:
    • Arianny
    • etykiety biznesu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę i pracę z ludźmi z pasją, w zespole Biura Reklamy TVP w Warszawie
  • Atrakcyjne warunki pracy i system motywacyjny
  • Ciekawe/ambitne  zadania, rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji, realizację wyzwań zawodowych w największej telewizji w Polsce, przy nowoczesnych projektach

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

#dlaludzizmisja

Ogłoszenie archiwalne