Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Sprzedaży - Sprzedawca

SAVEINVEST SPÓŁKA JAWNAO firmie

Rekrutacja zdalna

SAVEINVEST SPÓŁKA JAWNA

Rotmistrza Zbigniewa Dunin-Wąsowicza 8

Kraków

Co będę robił?

Klienci kontaktują się ze mną w sprawie zakupu działki, zadaję pytania i poznaję ich oczekiwania. Przygotowuję ofertę, koordynuję transakcję, a po zakupie utrzymuję z Klientami długotrwałą relację.

Brzmi prosto?

Nie będzie. Bycie dobrym sprzedawcą to ciągła walka z samym sobą, chwile załamania, ale też ogrom satysfakcji z zamkniętych transakcji, zdobytej wiedzy i ponadstandardowego sposobu pracy. Pracy w Saveinvest.

SAVEINVEST - Jesteśmy z gruntu dobrzy

Firma działa na rynku nieruchomości gruntowych i mieszkalnych. Jest właścicielem ponad 1 000 działek na sprzedaż oraz inwestycji deweloperskich w trakcie przygotowania. Specjaliści firmy posiadają doświadczenie w prowadzeniu projektów gruntowych i są autorami ponad 1 500 różnorodnych publikacji w serwisach branżowych takich jak Forbes, Interia, Bankier. Firma dba o ciągły rozwój pracowników, koleżeńskie wsparcie i różnorodne, pełne wyzwań i dające satysfakcję z pracy zadania. Dowiedz się więcej o firmie na stronach  www.enklawadziwnowek.pl/1 , www.grunttozysk.plwww.mielnomolo1.plwww.dzialkanadmorzem.pl

Twoje obowiązki:

  • Sprzedaż działek za gotówkę i na raty.
  • Budowanie, rozwijanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami i Partnerami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów i organizowanie spotkań handlowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziana branża nieruchomości, ubezpieczeniowa lub inwestycyjna).
  • Optymizm i energiczne podejście do działania.
  • Umiejętności sprzedażowe i zdolności komunikacyjne na wysokim poziomie.
  • Nastawienia na realizację celów.
  • Chęć doskonalenia umiejętności sprzedaży.
  • Nastawienie na rozwój osobisty.

SAVEINVEST - Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Ciekawe wyzwania w jednej z najbardziej dochodowych branż (nieruchomości)
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę w młodym zespole specjalistów
  • Pełne wsparcie przy realizacji swoich pomysłów
  • Telefon i laptop do własnej dyspozycji
  • Pracę w dobrze wyposażonym biurze w centrum Krakowa (k. Kina Kijów)
  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

SAVEINVEST - co zyskujesz pracując z nami:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Program mający na celu zabezpieczenie emerytalne w postaci nieruchomości gruntowych (min. 2 lata pracy)
  • Szkolenia wewnętrzne oraz budżet na szkolenia zewnętrzne.
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy.
  • Kawę w nieograniczonych ilościach... ;)
Wyślij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Saveinvest Robert Tomaszewski sp. j. z siedzibą w Krakowie przy ul. Dunin-Wąsowicza 8/9 30-112 Kraków, moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

UWAGA!
Będziemy kontaktować się TYLKO z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne