Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży - Sprzedawca

Hultafors Group Poland Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta

  • Aktywna sprzedaż

  • Fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę

  • Przygotowanie dokumentów sprzedażowych

  • Dbanie o wygląd i wystrój salonu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w handlu

  • Motywacja i pozytywne nastawienie do pojawiających się wyzwań w codziennej pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Sumienność i uczciwość

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego oraz branży

To oferujemy

  • Możliwość wpływu na kształtowanie się nowego oddziału firmy

  • Gwarantujemy umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na czas

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Szkolenia produktowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Snickers Workwear jest częścią Hultafors Group - koncernu grupującego marki premium, których produkty dedykowane są dla profesjonalnych użytkowników. Jesteśmy jedną z wiodących marek w przemyśle ubrań roboczych w Europie, reprezentowaną w ponad 25 krajach. Od ponad 40 lat rozwijamy produkcję innowacyjnej odzieży roboczej opierając się na rzeczywistych potrzebach wykwalifikowanych rzemieślników, którzy muszą być pewni swojego ekwipunku. Nasz sukces jest rezultatem osiągnięć naszych pracowników. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy