Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. sprzedaży sprzętu medycznego

AKSIS HURTOWNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO IGNACIUK SPIGARSKI sp.j.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma AKSIS Hurtownia Sprzętu Medycznego z siedzibą w Gdańsku działa na polskim rynku już od 1998 roku. Naszym celem jest wyposażanie szpitali i placówek służby zdrowia w wysokiej klasy sprzęt medyczny. Specjalizujemy się głównie w obrocie sprzętem anestezjologicznym oraz systemami monitorowania pacjenta.

Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności handlowych
  • Dobrej znajomości obsługi komputera
  • Umiejętności prowadzenia korespondencji biznesowej
  • Samodzielności i zaangażowania w pracę
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Posiadania prawa jazdy kat. B
  • Znajomość rynku wyrobów medycznych i zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Praca stacjonarna z biura w Gdańsku
  • Kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami
  • Przygotowywanie ofert przetargowych i handlowych
  • Planowanie dostaw i nadzór nad stanami magazynowymi
  • Wystawiane dokumentów handlowych
  • Pakowanie i wysyłka towarów
  • Aktywna sprzedaż produktów z oferty
  • Tłumaczenie i kontrola dokumentacji
  • Nadzór nad bieżąca realizacją umów

Ze swojej strony oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole, w koleżeńskiej atmosferze
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenie produktowe oraz pełne wsparcie w procesie adaptacji w firmie
  • Korzystne warunki finansowe adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji
  • Pracę pełną wyzwań, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju poprzez zaangażowanie w wewnętrzne projekty
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne